すべての製品
-
モハメッドまさによいプロダクト!記述され、速い船積みとして丁度。それは無声および大きい霧である。 非常に専門のにおいの拡散器の製造業者 -
ダイアナ非常に良質!それは私がこの販売人に対処しているほぼ2年である!A+プロダクト! 常のサービスの後のオン・タイム!
キーワード [ customized scent air diffuser ] 一致 168 製品.
プラスチック製のアロマテラピーディフューザー 0.5ポンド オイルボトル 400ml 寝室やリビングのアロマテラピー用
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
Commercial HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years
| モデル番号: | MX-802 |
|---|---|
| 電圧: | 220V/50Hz |
| 力: | 50W |
5000m3 Coverage 220V Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Central Air Conditioning Scent System
| 電圧: | 220V/50Hz |
|---|---|
| 力: | 50W |
| ノイズレベル: | < 32dba |
Excelair HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years Scent Diffuser Machine
| モデル番号: | MX-8022 |
|---|---|
| 電圧: | 220V/50Hz |
| 消費電力: | 50W |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| モデル番号: | MX-8022 |
|---|---|
| 電圧: | 220V/50Hz |
| 力: | 50W |
Smart Aluminum Scent Diffuser with Bluetooth App Control 150ml Capacity 8W 100-300CBM Coverage Commercial Aroma Diffuser
| 容量: | 150ml(5.07オンス) |
|---|---|
| 力: | 8W |
| 電圧: | 12V |

