すべての製品
-
モハメッドまさによいプロダクト!記述され、速い船積みとして丁度。それは無声および大きい霧である。 非常に専門のにおいの拡散器の製造業者 -
ダイアナ非常に良質!それは私がこの販売人に対処しているほぼ2年である!A+プロダクト! 常のサービスの後のオン・タイム!
キーワード [ custom fragrance oil ] 一致 194 製品.
50W Power Low Noise Cold-air Diffusion HVAC Scent Diffuser Aroma Diffusion System for Large Areas
| モデル番号: | MX-802 |
|---|---|
| 電圧: | 220V/50Hz |
| 力: | 50W |
50W Power HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Stainless Steel Diffusers for Commercial Use
| 電圧: | 220V/50Hz |
|---|---|
| 力: | 50W |
| ノイズレベル: | < 32dba |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| モデル番号: | MX-8022 |
|---|---|
| 電圧: | 220V/50Hz |
| 力: | 50W |
3000cbm Coverage 220V HVAC Scent System with Hotel Usage Commercial Scent Diffuser Machine
| モデル番号: | MX-802 |
|---|---|
| 電圧: | 220V/50Hz |
| 力: | 50W |
HVAC Scent System with 3000CBM Coverage Noise <40dB and 1-Year Warranty for Commercial Use
| 容量: | 500ml(16.91オンス) |
|---|---|
| 力: | 50W |
| 電圧: | 220V |
500cbmカバー 壁に設置され 35dB未満のノイズレベルを持つアロマテラピーディフューザー
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Coverage: | 500cbm |
| Installation: | Wall Mounted |
スクエア壁に取り付けられたHVACのにおいシステム1000。フィート適用範囲区域の白い色
| Color: | White |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Coverage Area: | 1000 Sq. Ft. |
5000m3 Coverage 220V Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Central Air Conditioning Scent System
| 電圧: | 220V/50Hz |
|---|---|
| 力: | 50W |
| ノイズレベル: | < 32dba |
壁掛けの風呂の香りディフューザー シンプルで手間がかからない アロマテラピーディフューザー 20.2*8*15.5 Cm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Noise Level: | Less Than 35dB |
| Noise: | <32dba |

